t***** n*****
İlk defa tanıştık ve oğluma zirkonyum kaplama diş yapildi. Emre hocamın Bilgi, birikim ve uzmanlığı ile güzel bir sonuç ortaya çıktı. Kendisine ilgili ve samimi davranış için teşekkür ederim. Hayırlı işler dilerim.
G**** A****
Diş sıkma sorunum diş taşı temizliği ve kırılan dolgumun yenilenmesi için Emre hocama başvurdum daha önce de kendisinin hastasıydım. Sorunlarımı sabırla dinledi çözüm önerileri sundu öncelikle diş taşı temizliğimi yaptı sürekli bana sordu canımın acıyıp acımadığını nazikçe, daha sonra diş sıkma tedavim için masseter kasa botoks uygulaması yaptı. Uygulama sonrası dikkat etmem gereken hususları bana bildirdi. Botoks uygulama sonrası bruksizmden dolayı sabahları baş ağrısı ile uyanmaktan kurtuldum, dişlerimi artık sıkmıyorum hem gün içinde hem geceleri çok memnunum. Dolgum da yapıldı çooook güzel oldu kendi dişimden bile daha güzel! Kendisinden çok memnunum hastalarına anlayışla sabırla yaklaşan ve alanında uzman bir hekim hem uyguladığı tedavilerin kalitesi hem de hasta hekim ilişkisi açısından güvenebileceğiniz bir insan. Her şey için çok teşekkür ederim hocama minnettarım.
k**** k***
Yıllardır çene ağrısı çeken birisi olarak Doç. Dr. Emre Şeker hocamızla öncelikle telefonda görüştüm. Daha sonra muayenehanesine gittiğimde rahatsızlığımın nasıl geçeceğine yönelik ayrıntılı bir şekilde beni bilgilendirdi. Hastalığımın botoksla geçeceğini öğrendiğimde açıkçası biraz ön yargılıydım çünkü toplum olarak "Botoks yalnızca güzelleşme amacıyla kullanılır." algısına sahibiz. Oysa çene ağrılarında gerçekten de inanlmaz bir sonuç veriyormuş. Emre Hocamız da beni bu konuda aydınlattıktan sonra işlemi gerçekleştirdi ve şu an oldukça mutluyum çünkü ağrılarım dayanılmaz hâle gelmişti. Kendisine teşekkür ediyorum,çok aydınlatıcı bilgiler verdiği ve işini gerçek anlamda çok iyi yaptığı için. Covid döneminde tüm önlemleri almış ve cana yakın birisi kendisi. Gitmeyi düşünenlere de kesinlikle tavsiye ederim.
M*** b**
Dental klinik geçmişi fazla olmamakla birlikte dişlerine özen gösteren birisi olarak söylüyorum, gönül rahatlığıyla dişlerinizi emanet edebilirsiniz. Şöyle ki başka hekimler siz sormasanız akıllarına gelmeyen röntgeni henüz randevu alırken asistan arkadaşların, röntgen çektirmiş miydiniz diye sorması güven veriyor Hocamın anestezi yapmadan kırık dişimi törpülemesi, dolgu yapması bu esnada neredeyse canımın hiç yanmaması, dolgudan sonra yabancı madde hissinin olmaması harikaydı, İşlem bittikten sonra hocam yaptığı işlemi ekrandan göstererek tekrar anlattı, haricinde sorduğum her soruya net cevaplar aldım ve gerçekten o koltuktan memnun olarak kalktım. Bahsetmeden geçemeyeceğim bir mevzu daha var, dolgu esnasında asistan arkadaşın aspire ettiği ağız suyum bir iki damla dudağımdan dışarı süzüldü sağolsun, hakkını da helal etsin, peçeteyle silme zahmetine girdi, bunu herkes yapmaz, bir diğer arkadaş çıkarken galoşu çıkarttıktan sonra elime sıkmak üzre dezenfektan elinde bekledi ki elimiz temiz ayrılalım. Çok uzadı biliyorum ama her biri benim için önemliydi.
E****
Emre beye ilk kez gittim. Dişçi korkusu olan birisi olarak, Emre beyin sakin yapısı ve tüm sorularıma verdiği net cevapları oldukça sakinleştiriciydi. İlk kez anestezisiz iki tane dolgu yaptırdım ve hiç ağrım olmadı. Ellerinize sağlık Emre bey....
r**** n***
Uzun süredir rahat bir uyku uyuduğum zamanı hatırlamıyorum. Kesilen uyku düzenime horlama da eşlik edince sabahları yorgun kalmak gün içinde sürekli uyuklamak benim için hayatımın normali haline gelmişti. Denediğim bir sürü yöntem de çare bulamayınca yorgun hayatıma devam ediyordum. Doktor Emre Şeker’le tanışana kadar hayatımın böyle devam edeceğini düşünüyordum. Yaptığı horlama protezi ile hayat kalitem gözle görülür bir şekilde arttı ve artık gece uyuduğum deliksiz uykular sayesinde son derece dinç bir şekilde kalkıyorum ve eski yorgunluktan eser yok.
e**** i********
Emre hocama ve ekibine çok teşekkür ederim.Zirkonyum diş ve köprü yaptirdim.Klinik cok hijyenik ve temiz.Bunun yanında kendisi çok sabırlı ve emegini hiç sakınmıyor herseyi en ince ayrıntısına kadar cevaplıyor.Oldu deyip birakmiyor içinize sinene kadar tedaviye devam ediyor.Yine yine yine gidecegim bir dis hekimi kendisine tesekkür ediyorum.
F**** Y****
Emre hocamla ilgili olumlu yorumları daha fakültede çalışırken duymuştum. Sonrasında implant üstü protezlerimi yaptırmak için kendisiyle görüşme yaptım. İşine titiz candan samimi oluşu insana güven veriyor. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Emre hocam herşey için tekrar teşekkür ederim
m*** a****
Tavsiye üzerine gittim. Hiç bir sorun yaşamadım.20'lik diş çekimi gerçekleştirdi. Tekrar teşekkür ederim:)
a**** s*****
Emre bey soyadı gibi şeker bi insan.impilantlarimi büyük bi titizlikle taktı.Ve sonunda porselen dişlerim muhtesem oldu.Samimiyeti işçiliği ve titizliği süperdi.Alti aydan sonra bugün çok mutlu bi sekilde bitirdik.Kendisine herşey ıçin çok teşekkür ediyorum.Cok mutluyum sürekli gülmek istiyorum.
i***** p****
Soyadı gibi Şeker bir diş hekimi, az rastlanan bir doğa olayı :) O kadar ilgili eli hafif ve rahatlatıcı ki diş hekimi fobimi birkaç dakikada yendim! Ayrıca çok temiz ve ferah bir havası var kliniği covid dolayısıyla da ekstra özenliler. Çok memnun kaldım güle oynaya diş çektirdim teşekkür ediyorum. :)
M**** C****
Ön dişlerimdeki çürükler ve ön dişimde ki kırılma sebebiyle Emre hocaya gittim ve aslında çok büyük bir korkuyla gittim hem diş korkum hemde ön diş olması Korkusuyla. Ancak gerek kendi olsun gerek yanındaki çalışma arkadaşları olsun o kadar güzel ve başarılı bir iş çıkardılar ki bu dişler benim mi gerçekten diye düşünmedim değil süreç boyuncu ne korku kaldı ne başka bir şey, hastasını bu kadar rahatlatmak için ve en iyisini yapmak için elinden geleni yapan başka bir doktorla tanışmadım, tamamen hastasına endeksli çalışan bir doktor. Ellerinize sağlık hocam sizin sayenizde gülüşlerim çok daha anlam kazandı.
Z*** F***
Aldığım refarans doğrultusunda güvenerek gittiğim doktorumu olukça profesyonel buldum İki dişim aradında sıkıntılı bir boşluk vardı başarılı bir dolgu ile sıkıntı giderildi ilgisinden ve açıklayarak yaptığı tedavimden çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye eder kendisine çok teşekkür ederim
y**** m***
20.05.2020 tarihinde dişime implant yapıldı kesinlikle hiç acı hissetmedim o kadar kibar davrandı kesinlikle tavsiye ediyorum işlem sadece 25 dk sürdü Emre bey ve ekibi çok anlayışlı ve yaptıkları işte iyiler Teşekkür ederim
o*** n******
Emre Hocam’a bir arkadaşımın tavsiyesiyle implant tedavisi için gittim. Son derece steril bir klinik olduğunu söylemeliyim. Daha önceden yapılan yetersiz operasyon nedeniyle bu aşamada kemik grefti yerleştirildi, implant birkaç ay sonra yapılacak. Emre Bey son derece sıcakkanlı bir doktor. Tedavi aşamasında sürekli hastayı bilgilendirmesi, operasyon sırasında fotoğraf çekip sonrasında fotoğraf üzerinden neler yapıldığını tek tek anlatması, hatta operasyon sonrasında arayıp durumunuzu sorması hastaya güven veriyor. Genel olarak ağrısız bir süreç yaşadım. Diş hekimi seçimi konusunda benim gibi tereddüt yaşayanlara tavsiye ediyorum.
b**** z****
Emre Bey'e tavsiyeler üzerine, daha önceden çekilen azı dişimin yerine implant yaptırmak için gittim. Tedaviden önce sürecin nasıl ilerleyeceği hakkında çok iyi ve anlaşılabilir bir şekilde bilgilendirildim. Tedavim boyunca da yapılmakta olan ve bir sonraki adımda yapılacak olan işlemler hakkında sürekli bilgilendirildim. Son derece sorunsuz bir süreç geçirdim. Ayrıca tedavinin sonucundan da çok memnun kaldım. Öncelikle kendisi her konuda son derece profesyonel, sağlığınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir doktor, en önemli kısım bu. Bunun dışında ayrıca iletişimi de çok iyi, derdinizi çok rahat anlatabilirsiniz. İlgi, alaka, hasta takibi, bilgilendirme, vs. aklınıza gelen her konuda ve tedavi sonrası takipte de son derece profesyonel olmasının yanı sıra aynı zamanda da samimi. İstanbul'da yaşamam ve ayrıca özel durumumdan dolayı kısıtlı olan randevu günlerimde de yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ediyor, saygılarımı iletiyorum. Bizi her zaman güler yüzle karşılayan ve uğurlayan çalışanlara da yine ayrıca çok teşekkür ederim.
g***** r****
İmplant ve diş protezlerimi sorunsuz bir şekilde titiz bir çalışmayla ve başarıyla sonuçlandıran başta Emre hocama ve yardımcılarına teşekkür ederim.
g*** k***
İmplantlarım ve dişlerim çok güzel oldu. Sorun yaşamadım.Emeğinize sağlık teşekkürler hocam...
U**** d*****
Öncelikle Emre abiye ne kadar minnettar oldugumu söylemek isterim güler yüzü samimiyeti hekimliği mükemmel bir insan bir hafta önce üst cene kist ameliyatı oldum 2,5 saat sürdü ameliyatım ameliyat esnasında güler yüzünü hiç kaybetmeyen ve hastasını moral aşılayarak pozitif enerjisiyle zor olan ameliyatların bile emre abiyle kolaylaştığını ögrendim iyiki var Korkulan diş ağrılarını unutup emre abiye kendinizi emanet etmenizi tavsiye ederim
A**** S**
Merhaba; Uzun yillardir çeşitli diş problemleri sebebiyle farkli tedavi gereksinimlerim oldu dolgu, kanal tedavisi, kaplama. Emre beyede ciddi diş problemleri sebebiyle geldim düşen dolgularim kirilmis ön diş kaplamam ağrili dişlerim vs durum cidden kötüydü yaklaşık 10 gün gibi bir sürede üst alt dişlerimdeki bütün dental problemler giderildi ve akabinde üst yapiya gülüş tasarimiyla beraber 13 adet zirconium kaplama yapildi kullanislilik ve görünüm anlaminda inanilmaz memnun ve mutluyum. kullanilan malzeme ve teknolojiler gercekten üst seviyede kesinlikle tavsiye ediyorum.
E***** N*******
DENTARMA kliniğine iki dişime dolgu, bir dişime kanal tedavisi ve iki adet köprü yaptırmak için gittim. Bu tedavi süreci ile ilgili değerlendirmem şu şekildedir: Dentarma Diş Kliniği hijyen hususunda örnek seviyede bir klinik. Emre Hoca, tedaviye başlamadan önce nasıl bir tedavi uygulayacağını en ince ayrıntısına kadar görsel maketlerle ve ünitesindeki röntgen, kamera vb. görüntü cihazları ile bizzat dişlerim üzerinden bana anlattı. Tedavi boyunca da o an ne yapacağını anlatmaya devam etti. Gerçekten Emre beyin bitmeyen bu enerjisine hayran kaldım. Tedavim yaklaşık üç hafta sürdü. Sonuçta kendi dişlerim kadar estetik ve sağlıklı dişlere tekrar sahip oldum. Tedavimin ardından bir sorun yaşamam durumunda “Tedavisinin arkasında olduğunu ve hiç çekinmeden tekrar gelebileceğimi" söylemesi beni çok mutlu etti. Sonuç olarak; Bu kliniğine gönül rahatlığı ile gidin. Emre Hocaya rahatsızlığınızı anlatın ve diş ünitesindeki koltuğa kendinizi bırakın. İnanın güvenilir ellerdesiniz. En estetik ve mükemmel şekilde tedavi olacağınızdan emin olabilirsiniz. Emre beye ve güler yüzlü asistanlarına çok teşekkürler....
F**** T****
Yıllardır karar veremediğim implant tedavisi için gittim. Aynı zamanda iltihaplı ve daha önce kanal tedavisi yapılmış sorunlu bir dişimin çekilmesi gerekiyordu.Tedirginliğimi hissedip beni sakinleştirme aşamasındaki sabrı o koltuğa oturmama sebep oldu. Tedavinin ilk aşaması beklediğimden daha kolay oldu. Korktuğum kadar zor değilmiş . Bunda Emre Hocanın verdiği güvenin ve elinin hafifliğinin etkisi büyük. Teşekkürler
i***** f****
Güleryüzlü herturlu ilgilenen harika bir doktor. Çok marifetli o kadar olabilir diye uyarmasına rağmen ağrı falan yasamadim. Geçici dişlerle bile hayatima rahatlıkla devam edebildim. Bikmadan usanmadan uğraştı ve harika sonuca ulaştık. Cok tesekkur ederim ve kesinlikle tavsiye ederim.
r***** a***
Daha önce mağdur olduğum implant tedavisi sonrası tanıdık tavsiyesiyle gittiğim Emre abi sayesinde içime sinen hem estetik hem de sağlıklı bir dişle ayrıldım.Ne kadar teşekkür etsem azdır.Hiç tereddüt etmeden gidebileceğiniz tertemiz bir ortam.
d**** g******
Genel muayene amaçlı tavsiye üzerine başvurduğum bir diş hekimidir. Zor bir dolgu uygulamasını başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Ayrıca bir diş hekimi olarak göstermiş olduğu deontolojik yaklaşımdan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Kendilerinin tedavi yaklaşımı ve kişisel iletişimi açısından saygın ve yetkin bir diş hekimi olduğunu da belirterek iyi bir çalışma hayatı diliyorum.
Z****** H******
Doktor Emre beye problemli olan dişlerimin tedavisi için yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Emre beyin yakından ilgilenmesi, tavsiyeleri beni memnun etti. Yaptığı işlemleri ayrıntılı şekilde teker teker anlatması gayet aydınlatıcıydı. Dişlerimi çekerken herhangi bir ağrı hissetmedim. İşlem sonucunda porselen protez dişler takıldı. Estetik, güzel görünümlü dişlere kavuştum. Herkese tavsiye ederim. Emre Hocam' a ve güleryüzlü asistanı Özge' ye sonsuz teşekkürler... Zenfira Hüseyin
n**** c****
Annemin tavsiyesi üzerine Emre beye gittim. İlk etapta ortamın temizliğini görünce kendimi iyi hissettim. İki dolgu ve diş taşı temizliğim yapıldı. Sevgili doktorumun elinin hafifliği, gösterdiği özen, esprileri ve güler yüzü takdire değerdi. Hiç ağrı hissetmedim. Ayrıca bir abi gibi dişlerime nasıl daha iyi bakabilirim konusunda sabırla yol göstermesi ve önerileri de beni çok şaşırttı. Çok memnun kaldım. Ellerinize sağlık, mükemmelsiniz ve iyi ki varsınız. Özge hanıma da desteği ve güler yüzü için ayrıca teşekkürler.
Y****** D****
Emre hocamla tip fakültesinde tanıştık implant icin gitmistim implant yapimim uzun sürdü çünki agzim problemliydi implant üstü protezlermi emre hocam yapti ve ona sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum uzun yillar diş problemi yasadiktan sonra rahat bi ağıza kavusmak harika bi duygu bana gösterdiği sabrinda dolayida tesekkur ediyorum kensisine ayrica asistani betül hanima ve suyumu eksik etmeyen ozge hanima da sinsuz tesekkurler Emre hocam eskisehir iyiki sizin gibi bir dr sahip. Yasemin döner
K***** D***
Yirmilik diş çekimim vardı. Korktuğun için erteliyordum.Keşke ertelemeseydim çünkü çok komik ama 5 SANİYE SÜRDÜ ilgi alaka işinin temiz ve güzel yapmasından dolayı minnettarım
s**** k***
sevgili doktorum önce hakkınızı helal edin,çok uğraştırdım sizi, tek bir aparatla aylarca çektiğim ağrılardan kurtarıp sıfırladınız ağrılarımı..İlginiz, güler yüzünüz, sonsuz sabrınız için tekrar teşekkür ediyorum.....Sevim Koca
a**** r******
Güler yüzlü esprili ve gerçekten işinin ehli 2 impilant yapıldı okadar işlem görmesine rağmen çabuk toparlandı 4 tane daha yaptırıcaz memnun kaldık uzun araştırmalar sonucu bulduğumuz Emre beyden gerçekden memnun kaldık herşeyden önce hastanın sağlık yönünde ilgilenmesi gerçekten hoşumuza gitti tekrar ilginize teşekkür ederiz ve tüm diş korkusu olan hastalara dişlerini kaybetmeden irtibata geçmesini tavsiye ediyoruz bol kazançlar gülen yüzünüz solmasın Emre bey
N***** S*****
Dr. Emre Bey'e ailemin tavsiyesi üzerine gittim. Ağız röntgen çekimi sonrası yapılan değerlendirmeler sonucunda dişlerime porselen kaplama yapılmasına karar verdik. Tedavinin her aşamasında yaklaşımı, samimiyeti, elinin hafifliği ve pratikliği sayesinde doğal görünümlü estetik dişlere kavuştum. Kendisi ve yardımıcısı Betül Hanım'a bu süreçte göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eder, işlerinde kolaylıklar dilerim. Nesrin Saylam
e**** m***
Emre bey'e yakın bir arkadaşımın referansı ile implant tedavim için randevu aldım,gerekli kontrol ve tetkinlerin sonunda yapılacak olan işlemleri tek tek anlattıktan sonra iki implant yapımı için başladık,konusunda çok başarılı bir doç.dr eli bir o kadar hafif,benim için en önemlisi hijyen Emre bey'in muaynanesi bu konuda zirve yapmış diyebilirim.implantın çene kemiğine yerleştirilmesinden sonra (''benim durumum çene kemiğimin yapısı nedeni ile biraz kritik ve zor olmasına rağmen'') operasyonun sonrasındaki günlerde çok hafif bir şişlik ve yok denecek kadar bir ağrı ile ilk süreci tamamladım(hafif şişlik ve ağrı 3 gün sürdü tabi buna benim için ağrı denemez sadece biraz sızlama şeklinde) ,şuan implantın çene kemiği ile kaynama sürecini bekliyoruz daha sonrasında diğer işlemler yapılacak. Kendisine ve asistanlarına tekrar teşekkürlerimi iletiyor işlerinde başarılar diliyorum.
E***** F**
Emre Bey'e Eskişehirde implant yaptıran arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım. Dolgulu ön dişim kökünden kırılmıştı. Telefonla röntgenlerimi gönderdim ve planlama yaptık. Sabah İstanbuldan Eskişehir'e gittim, aynı gün kırık kökü çıkartıp implantımı üst çene kemiğine yerleştirdi ve akşama doğru porselen kaplamasını taktı. Hiç canım yanmadı ne şişlik ne de morluk olmadı. Porselen dişim de çok doğal oldu. Aynı gün İstanbul'a döndüm. Yaklaşımı son derece samimi ve güven verici, aynı zamanda protez uzmanı olması kendinizi çok güvende hissettiriyor. Emre Beyi herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
B**** Y***
Korktuğum gibi değildi doktorum Emre beyden çok memnun kaldım. Alanında başarılı bir hekim herkese tavsiye ederim. 2 tane implant yaptı ve hiç acımadı yakında üçüncüyü yaptıracağım dişlerimin çok güzel olacak Emre bey sayesinde kendisine çok teşekkür ederim.
t**** b***
Emre hoca bir harika, 9 aydır dişlerimden çok ağrı çektim. O kadar çok korkuyla yaklaşmama rağmen her adımı tek tek anlatarak, güven vererek,paylaşarak ilerledik. Çekilmesini istediğim halde çekmeyip, sabretmemi istedi ve sonunda başardı. Ellerine ,yüreğine sağlık. Çok teşekkür ederim her şey için hocam.
F***** T***
Kendi ve hekimliği. Mükemmel insan her aşamayı anlatıyor bilgi veriyor ve gereksiz hiçbir işlem yapmıyor cekim icin geldigim disime kurtarmak icin herseyi yapti ve agrimi dindirdi eline sağlık
E**** S****
Eşimin dış sorunları vardı. Emre beye tavsiye üzerine gittik çekilecek denilen dişi kurtardı. Kanal tedavisi kaplama gibi gereken işlemleri yaptı. Kesinlikle tavsiye ederiz.
t**** u****
9 Şubat 2019 Konum: DENTARMA Dental Estetik ve İmplantoloji Kliniği • Diş Dolgusu Emre Hoca ile tanışmamız geçen yıl, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndeki muayeneden sonra eksik olan iki azı dişimle ilgili kendisine yönlendirilmem ile oldu. İyi ki de yönlendirilmişim. Kendisi hastasına gayet pozitif bir enerji veren ve özellikle diş tedavisi konusunda fobisi olan benim gibi "problemli hastaları" bile sakinleştiren bir mizaç ve deneyime sahip. Kendisi ile başarılı geçen iki adet implant tedavisinin ardından, fakülteden ayrılmasına rağmen bağımızı koparmadık ve tedaviye ihtiyacı olan diğer dişlerim konusunda da birlikte yol almaya devam ediyoruz. Emre Bey'e de söylediğim gibi "çocukluk ve gençliğe adım attığım yaşlarda da böyle deneyimli ve hasta psikolojisini ciddiye alan hekimlerle karşılaşmış olsaydım bu kayıpları muhtemelen yaşamayacaktım. Yine de zararın neresinden dönersek kardır. Teşekkür ederim hocam. Şükür tanıştırana...
y**** r***
Yeğenim vasıtası ile tanıştım. diş protezi ve dolgu tedavileri yaptırdım. işini bu kadar sevmesi,hastalara güler yüz ve sıcaklıkla yaklaşması çok güzel.İşinin ehli olması yanında bizim mutluluğumuza önem veren bir çalışma prensibi var. Maddi odaklı değil daha çok manevi odaklı bir diş hekimi. Yaptığınız tedavi ve protezlerden çok memnunum. Teşekkürler.
d**** k***
Sayın Dr Emre bey işinin ehli ve mükemmel bir insan hastası na verdiği önem ve saygısı ayrıca güler yüzü gerçekten kendinizi çok iyi hissettiriyor diş taşı ve renklenmesi problemim vardı tesadüfen yönlendirme ile emre bey ile tanıştık ve çok memnun kaldık eski sağlıklı düşlerime kavuştum emre bey sayesinde çok teşekkürler iyiki varsınız
E******
Selamlar.Uzun zamandır dişlerimi emanet edebileceğim bi doktor ararken tesadüfen emre beye rastladım. Kendisiyle ilk görüşmemizde bana güven verdi korkularımı atlatmamı sağladı. Ön iki dişlerimi küçültmek için gitmiştim ve lamine tedavisi uygulamaya karar verdik öyle güzel ilgilendiki korkarak oturduğum koltuktan acısız ve mutlu bir şekilde kalktım bu kadar kolay olucağını düşünmemiştim.Tedavi 1 hafta sürdü zor dişlerim vardı ve emre bey kolaylıkla beni tam istediğim gibi güzel dişlere kavuşturdu, bundan sonra bütün diş sorunlarımda emre beyi tercih edicem.Emre bey ve betül hanıma samimi,ilgili, güleryüzlü olmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum...Buradan araştıran herkese tavsiye ederim bir kere gidin başka doktor aramazsınız :)
S*** Y******
Yaklaşık iki ay önce annemin dişleri için başvurduk Emre Bey'e. Herkes gibi bizde tereddütler ve soru işaretleriyle gitmiştik.İyiki de gitmişiz;öyle nezaketli, anlayışlı ve sizi dinleyen biriki.. Allah ondan razı olsun. Annemin "ben artık gülmek istiyorum dişlerimi kapatmaktan yoruldum"sözü üzerine elinden gelenin en iyisini yaparak protez tedavisini bitirdi.Çok da güzel, yepyeni, bembeyaz dişleri oldu ve annem artık dişlerini saklamıyor. Tüm samimiyetimizle Emre Bey ve asistanina teşekkürü borç biliriz.
k**** ****
Doktor beyi bu site üzerindeki yorumları okuyarak buldum. Gün itibariyle kanal tedavisi ile yola başladık. Klinik çok temiz ve hijyenik. 4 senedir eline güvenebileceğim bilgili bir doktor arıyordum. Kesinlikle tavsiye ederim. Eli çok hafif guler yüzlü ve bilgilendirerek hastasını aydınlatıyor. Kaliteli ürünler ve ekipmanlar seçerek hastalarına kalite sunuyor. Kanal tedavisi dolgu çekim ve implant işlemlerimiz olacak ileride
h**** n***
Gayet başarılıydı.Protez dişlerimden çok memnun kaldım,istediğim gibi oldu.Ayrıca estetiği de iyi.Teşekkürler.
i**** u***
Üç hekim, bir sürü antibiyotik ve 10 günlük şiddetli ağrıdan sonra resmen hayattan soğudum. Tavsiye üzerine Emre Hocama muayene oldum. Özverili çalışmaları ve ugraşlari neticesinde ağrı ve abseden kurtuldum. Üstelik çekilecek denilen dişimi de kanal tedavisi ile çekilmekten kurtardı. Ayrıca hastasına yaklaşımı çok özenli. Bence mükemmel bir hekim. Kesinlikle tavsiye ederim.
g***** a*****
Yıllardan beri süre gelen diş problemim vardı. Şana eseri Emre beye muayene oldum ve bu zamana kadar boşuna beklediğimi farkettim. Diş doktoruna bu kadar severek gideceğimi tahmin etmezdim. İşinde çok başarılı, güler yüzlü, hoş sohbetli sevgili doktorum Emre beye tüm yaptıkları için çok teşekkür ederim. Eskişehir'in en iyi diş doktoru olarak herkese tavsiye ediyorum.
e**** c***
Muayene ve tedavinin her aşamasında bilgilendirildim. Doktor beye ilgi ve özeni için çok teşekkür ediyorum.
m****** f*****
Dişlerim ve diş etlerim oldukça sıkıntılı bir durumda ve güvenilir uzman bir diş doktoru ararken Emre bey tavsiye edildi. Güler yüzlü samimi ve işini iyi yaptığına inandığım bir doktor teşekkür ediyorum
b*** u***
Merhabalar, ben senelerdir geçmeyen başağrılarım için çözüm yolları ararken başağrısı için okuduğum bir makalede dişlerinde başağrısı yapabileceği ile ilgili bir yazı okuduktan sonra araştırmalarımdan sonra sevgili doktorum Emre Şeker'i buldum muayenehanesinden randevu aldım Emre Bey ilk başta çok güleryüzlü insanın derdini dinleyen gerçek anlamda çözüm bulmaya çalışan bir doktor.Senelerdir geçmeyen başağrılarımın son 6 aydırda hergün ağrıyan başağrılarımı anlattıktan sonra bu ağrıların diş sıkmasından kaynaklanabileceğini aktardı hemen ölçü alınıp gece plağı yaptırıldı.Bana 15günlük bir ağrı skalası tablosu yaptı ağrılarımı ölçmek için her haftada kontrole çağırdı ve gerçekten inanamıyorum böyle olacağını hiç tahmin etmemiştim gerçekten başağrılarım geçti bu benim için gerçekten inanılmaz çünkü ben hergün başağrısı çeken bir hastayım şuan başım ağrımıyor çok şükür bu nedenle doktoruma ne kadar teşekkür etsem azdır. Eğer sizde güleryüzlü işine önem veren profosyonel bir diş hekimi arıyorsanız adres dr. Emre Şeker derim hemen size ve gönül rahatlığıyla tavsiye ederim
m**** t****
Emre beye eşimle birlikte tedavi oluyoruz. Kendisi her gidişimizde bizi çok samimi ve güler yüzlü bir şekilde karşılıyor. Ofisinde kendimizi evimizde gibi hissettiriyor. Mesleğinde çok titiz, dikkatli ve eli çok hafif bir doktor. Diş hekimine severek gideceğimizi hiç düşünmezdik, sayesinde randevuya hiç çekinmeden ve tam güven duygusuyla gidiyoruz. Randevu saatlerine çok sadık olduğu gibi size verdiği iki randevu arasında çok makul bir zaman aralığı oluyor. Hastaya yaklaşımı, yapacağı her işlem konusunda hastayı bilgilendirmesi ve hasta memnuniyetini göz önünde bulundurması bizde güven oluşturuyor. Ofis ortamı ve aletler hijyen kurallarına tamamiyle uygun,bu konuda gönül rahatlığıyla kendimizi ona teslim ediyoruz. Emre beyi herkese tavsiye ederim.
y**** i***
Küçük yaştan itibaren çok fazla diş problemi yaşadığımdan Ankara'da ve Eskişehir'de birçok farklı diş doktoruna gittim. O koltuğa oturunca insanın en çok önemsediği şey güven oluyor. Bu güvenin de iki bileşeni var bana göre. Biri doktorun işinin ehli olduğunu hissetmek ve anlamak, ikincisi de bu ehliyete rağmen alçakgönüllü ve empatik olduğunu görmek. Emre hocam ikisine de yeterince sahip bir hekim. Kendisi ile ilk olarak ön diş kaplam olmayacak bir zamanda kırıldığında tanışma fırsatı buldum. Aynı gün şartları zorlayarak imdadıma yetişip kaplamamı onarmış ve titizliği ile de diş estetiği konusundaki becerisini göstermiştir. Kendisine çok teşekkür ederim.
S**** Y*****
Baska bir rahatsizligimin tedavisi icin gitmis oldugum doktorumun tavsiyesi uzerine Emre bey ile tanistik gerek insan olarak gerekse isinde mukemmel bir kişi, dislerimi sıkmam nedeniyle yuz yapimda simetri kaymasi meydana geldi doktorum bu durumu duzeltebilmek icin dis plagi kullanmami fakat bu islemin sifir hatali olmasi gerektigini soylemisti saolsun Emre beyde bu islemi aynen istedigim gibi gerceklestirdi. 20'lik disimin cekilmesi ve dis plagi yapimi islemlerinde hic bir sorunla karsilasmadim kendisine cok tesekkur ediyorum.
p**** u******
Emre Hoca'ya, üst dişlerime lamina yaptırmak için bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim. Dişlerim çok çarpık olduğu için en büyük korkum, onları düzeltebilmek için yapılacak tedavinin yüz ifademi fazlaca değiştirmesi ihtimaliydi. Sonuçta dişlerim hem çok güzel hem de çok çok doğal oldu. Yüz ifadem hiç bozulmadı ve tanıdıklarımdan dişlerim ile ilgili çok güzel tepkiler geldi. Bütün bu süreçte Emre Hoca anlayışı ve güleryüzü ile bana iyi de bir psikolog oldu :) Ayrıca ortam da çok huzurlu ve temiz. Kesinlikle tavsiye ederim.
t***** g****
Dişeti problemlerim vardı ve bütün dişlerim sallanıyordu. Bu durumla ilgili ne yapabilirizi görüşmek için hastaneye gittiğimde soyadı gibi şeker Sayın Emre ŞEKER Hocam la tanıştım. ŞEKER Hoca güleryüzlü, cana yakın tavırlarıyla bana güven vermişti. Tetkikler sonucunda tüm dişlerimin çekilmesine ve implant yapılmasına karar verdik. 2017 yılı Eylül ayında hastanede başlayan sürecimiz ŞEKER Hocamın muayenehanesinde devam etti. Uzun ve zorlu bu süreç sonrasında şimdi hayata gülümseyerek bakıyorum. Kendi dişlerim gibi çok rahat kullanıyorum. Sonsuz teşekkürler güleryüzlü, can ŞEKER Hocam. Ellerinize, emeğinize,yüreğinize sağlık... Muayenehaneniz hayırlı ve yolunuz açık olsun...Saygılarımla...
y******* k***
Yıllardır süren diş problemlerim Emre Hocam ile tanıştıktan sonra son buldu. Gerek güler yüzü gerek hastaları ile iletişimiyle tedavi sürecince hiç sorun yaşamadan kısa bir sürede yaptığı protetik tedavi ile dişlerime kavuştum. Kendi dişim gibi yeyip içebiliyorum. Diş problemi yaşayanlara tavsiye ederim.
s***** t**
Emre hocamla tedavi sürecimize Mayıs 2017 ayında başladı ön üst 6 dişim çocukluğumda kullandığım antibiyotikler ve epilepsi (sara) rahatsızlığımdan sonra deformasyona uğramıştı ve Emre hocam ile lamina kaplamaya karar verdik. İlk tereddütlerle oturduğum koltuk daha sonrasında keyifli seanslara dönüştü. Muhteşem bir sonuçla Ağustos ayında tedavi sürecim bitti.Bu süreç içerisinde defalarca prova dişler yapılıp, en son şeklini netleştirip laminalarım kaplandı.Şuan şahane bir gülümsemeye sahibim.Emre Şeker hocama ve ekibine çok teşekkür ederim.Ellerinize emeğinize sağlık.Dişçi koltuğuna fobiniz var ise şayet o koltuk Emre Hocam ile hobiye dönüşüyor gerilmeden keyifle bir sonraki seansa gidiyorsunuz.
n**** h******
Güleryüzü,kibarlığı ve insana vermiş olduğu güvenle dişçi koltuğu fobimi yendim.Diş eti problemlerimden dolayı diş kaybım çok oldu.Tabiki yerine güzel implantlar yapılacak fakat zaman istiyor.Bu bekleme sürecinde geçici protez uygulandı.Emre Bey'in göstermiş olduğu titizlik ve itina ile mükemmel geçici protezlerim oldu.Çok rahat kullanıyorum ve kendi dişlerimden ayırt edilmiyor,kimse geçici olduğuna inanmıyor.Geçici protezlerim böyle ise kalıcı protezlerimi düşünemiyorum.İşinin ehli hocama sonsuz teşekkürler.
K*** S****
Emre hocamızla birlikte sabırlı bir sürecin ardından hayalimdeki dişlere kavuştum. İmplant, üstü hibrit protez uygulaması yaptırarak çok doğru bir karar aldığımıza inanıyorum. Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Hareketli protez kullananlara tavsiye ederim
y**** i***
Haftalardır çektiğim geçmeyen bir diş ağrım vardı kist alınması gerekiyordu. Çok korkmama rağmen Emre beyin sayesinde acısız kusursuz bir operasyon ile diş ağrılarım sona erdi kendisine ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.
I***** O***
Dişler insanın en kıymetli parçalarından biri. Dolayısı ile detaylı yaptığım araştırmalar sonucu alanındaki bilgisi, tecrübesi ve buradaki yorumları okuyarak, kendisinin de her yoruma zaman ayırıp cevap verme nezaketi göstermesi de dahil bir çok sebeple dişlerim için Emre beye tereddüt etmeden randevu aldım. Kendisinin iletişimi, çıkardığı işlerin kalitesi, ilgisi, ortamınve kendilerinin titizliği, sizi anlaması ve içten bir şekilde yardımcı olmasını da söylemem gerek.Ayrıca ekibi de çok misafirperver ve güler yüzlü. Kendilerine tekrar teşekkür ederim. Kesinlikle tereddütsüz dişlerinizi emanet edebilirsiniz.
S**** C****
Öncelikle kibar bir doktor ve araştırarak gittim kendisini randevu için aradığımda da çok ilgilendi fakat 11:30 da olan randevuma gittiğimde yarım saat bekledim içeride hasta vardı.Sonrasında doktor bey'e hastaları muayene ettikleri sedyenin üzerindeki örtüyü ve kendi üzerindeki önlüğü değişip değişmeyeceğini sordum.Kendisi bana bu örtüleri alkolle dezenfekte ettiklerini söyledi ve (sanırım bu konu ile ilgili biraz hassas olduğum ve kaygılandığım için) , beni tedavi edemeyeceğini söyledi.Yaşadığımız bu salgın zamanında korona yüzünden tedirgin olmamda bir yanlışlık görmüyorum sonuçta ağzım açık bir şekilde tedavi görecektim .Kendisinin bu konuda hastalarına daha anlayışlı bir şekilde yaklaşmasını isterdim.Benim için üzücü bir deneyim oldu.
B**** Y*******
Başka diş doktorlarına da tedavi oldum ancak Emre Bey şimdiye kadar ki en iyisi. Öncelikle her konuda son derece profesyonel, sağlığınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir doktor, en önemli kısım bu. Bunun dışında ayrıca iletişimi çok iyi, derdinizi çok rahat anlatabilirsiniz. İlgi, alaka, hasta takibi, bilgilendirme, vs. aklınıza gelen her konuda son derece profesyonel olmasının yanı sıra aynı zamanda da samimi. Teyzemin tavsiyesi ile teyzem, eniştem, annem ve ben hepimiz burada tedavi olduk, bana soran olursa da tavsiye edeceğim tek doktor... Ayrıca özel durumumdan dolayı kısıtlı olan randevu günlerimde de yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ederim...
N******* C****
Emre şeker dis hekimi olarak alaninda 'ün salmış üzerine baska dişci tanımak bile istemiyorum güler yüzü misafir perverligi cana yakinligi hastasına verdigi degerle saymakla bitirilmeyecek kendisinin ve yardimcilarinin eline emegine saglik gittiginizde sanki bir disciye degil aile arkadas ortami gibi rahat hissedeceğiniz tertemiz pırıl pırıl hic tereddütsüz tek dişci saygilarimla
B****** A*******
Teşekkürler emre hocam. Gayet iyi ve çok memnunum
T********
Emre hoca gerçekten işinin ehli. Kanal tedavimi hiçbir sıkıntı yaşamadan tamamladı. Ne bir ağrı ne sancı hissettim. Ekibine ve kendisine teşekkür ediyorum.
N***** S*****
5 yıl önce başka bir hekime inflant yaptırdım yüzümde haftalarca süren şişlik morluk ve ağrılar bu yüzden emre hocama giderken tereddüt ve korkuyla gittim kendisiyle konusunca rahatladım çünkü neler yapılması gerektiğini sabırla çok açık bir şekilde anlattı sonra inflantlarımı taktı ne bir acı ne şişlik nede morarma hiçbiri olmadı 2 dişimi çektirdim yine duymadım emre bey eskisehirde kesinlikle 1 numara ayrıca temizliğe ve hijyene çok önem veren biri buda çok önemli kendisine sonsuz teşekkürler
c**** g****
Yirmi yaş dişim ağrıdığı için Dt. Emre ŞEKER'in muayenehanesine gittim. Çok kısa sürede pratik bir şekilde dişimi çekti. Hastaya yaklaşımı, elinin hafif olması, bilgilendirmeyi çok detaylı yapması, temiz ve özenli olması sebebiyle çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.
D**** S*****
Emre hoca kendi alanında parmakla gösterilecek kişilerden. Gerek tedavi yöntemlerini belirleme ve uygulama yönünden, gerekse hasta ile olan iletişimi yönünden benzersiz bir kişidir.
S**** O***
Diş doktorları içerisinde Eskişehir'de bir numara. Emre hocama titiz ve uzman çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim.
H**** K****
Diş tedavim için gittim çok memnun kaldım.Teşekür ederim Emre hocam
K**** K****
Son derece basarili Eli hafif detayli bilgilendiren isinin uzmani bir Dr. 6 tane kaplama yaptirdim cok memnunum, tesekkurler.
A**** Y******
Gerçekten harika bir doktor. Her şey için teşekkür ederim.